Loading...

Contact

DHK Group focust voornamelijk op professionelen, maar voor particulieren zijn we ook beschikbaar voor advies en informatie op afspraak via deze link.

DHK Châtelineau

DHK Châtelineau ligt aan de Rue de Wallonie 3, 6200 Châtelineau in het industriepark dichtbij het winkelcentrum Cora. (afslag 11 afkomstig van de R3)

Tél : 071 24 33 50
Fax : 071 24 33 55
Email (informatie) : chatelineau@dhk.be
Email (Bestellingen) : order.chatelineau@dhk.be
Bernard Rousseaux 071/18.34.60 b.rousseaux@dhk.be FR
Flaviano Stallone 071 24 40 40 f.stallone@dhk.be FR
Gauthier Tagliafero 071 24 40 42 g.tagliafero@dhk.be FR
Pierre Vandeput 071 24 33 58 p.vandeput@dhk.be FR
Laurent Gille 071 24 40 43 gille.laurent@dhk.be FR
Rita Fournival 071 24 40 44 r.fournival@dhk.be FR
Lory Bibi 071 24 33 50 l.bibi@dhk.be FR
Julien Becker 071 24 33 52 j.becker@dhk.be FR
Sébastien Renson 0471/57.31.64 s.renson@dhk.be FR
Peter Mertens 0495/53.48.46 p.mertens@dhk.be FR / NL
Pedro Vanvinckenroye 0486/43.30.44 p.vanvinckenroye@dhk.be NL
Lise Vanbergen 0487/19.88.76 l.vanbergen@dhk.be FR / NL
Jean-Marc Déom 071/18.31.20 j.deom@dhk.be FR

Lundi au jeudi : de 8.00 à 12.00 et de 13.00 à 16.30
Vendredi : de 8.00 à 12.00 et de 13.00 à 14.30
Fermé le samedi.

DHK GENK

DHK Genk bevindt zich op de Kompellaan 13, 3600 Genk.

Tél : 071 24 33 50
Fax : 071 24 33 55
Email (informatie) : chatelineau@dhk.be
Email (Bestellingen) : order.chatelineau@dhk.be
Bernard Rousseaux 071/18.34.60 b.rousseaux@dhk.be FR
Flaviano Stallone 071 24 40 40 f.stallone@dhk.be FR
Gauthier Tagliafero 071 24 40 42 g.tagliafero@dhk.be FR
Pierre Vandeput 071 24 33 58 p.vandeput@dhk.be FR
Laurent Gille 071 24 40 43 gille.laurent@dhk.be FR
Rita Fournival 071 24 40 44 r.fournival@dhk.be FR
Lory Bibi 071 24 33 50 l.bibi@dhk.be FR
Julien Becker 071 24 33 52 j.becker@dhk.be FR
Sébastien Renson 0471/57.31.64 s.renson@dhk.be FR
Peter Mertens 0495/53.48.46 p.mertens@dhk.be FR / NL
Pedro Vanvinckenroye 0486/43.30.44 p.vanvinckenroye@dhk.be NL
Lise Vanbergen 0487/19.88.76 l.vanbergen@dhk.be FR / NL
Jean-Marc Déom 071/18.31.20 j.deom@dhk.be FR

Lundi au jeudi : de 8.00 à 12.00 et de 13.00 à 16.30
Vendredi : de 8.00 à 12.00 et de 13.00 à 14.30
Fermé le samedi.

DHK LUXEMBOURG

DHK Luxembourg bevindt zich op de Rue d’Arlon 22 in 8399 Windhof (Koerich).

Tél : +352 27 39 55 62
Email : info@dhk.lu
Vincent Bodson +352 621 434 555 v.bodson@dhk.be FR
Vincent Bodson +352 621 434 555 v.bodson@dhk.be FR
Du lundi au jeudi : de 13.00 à 16.30 uniquement sur rendez-vous Vendredi de 13.00 à 14.30 uniquement sur rendez-vous Fermé le samedi.
4 karakters
Wie bent u ? *